Фахівці компанії «Стаффаж» раді запропонувати Вам повний набір послуг з ландшафтного дизайну, ландшафтних робіт, створення авторського саду, благоустрою та озеленення вашої ділянки. Для цих цілей в арсеналі наших дизайнерів є маса прийомів, починаючи від посадки дерев і до будівництва малих архітектурних форм. Ми проводимо роботи при постійному контакті із замовником, в будь-які терміни, в тому числі, поетапно. У процесі виконання робіт можливі корективи за Вашим бажанням. Кожному замовнику ми приділяємо стільки, часу, скільки буде потрібно. Ми прагнемо в кожному випадку розробити оригінальний ландшафтний дизайн, створити особливі, нові рішення, завжди враховуємо фантазії, бажання, схильності замовника. Беремося навіть за малі ділянки. Для нас незначних замовлень не буває. Газони, посадка дерев та кущів, влаштування квітників, кам’янисті і водні сади – все на найвищому рівні.

Ми працюємо з багатьма виробниками посадкового матеріалу, колекціонерами, квіткарами-ентузіастами та маємо у своєму розпорядженні власний широкий спектр декоративних рослин – це дозволяє тримати ціни на ландшафтний дизайн та озеленення на низькому рівні. Тому нас рекомендують друзям і знайомим. Але краще не вірити нам на слово, а на практиці переконатися у вищевикладеному. Головна відмінність від багатьох фірм, що працюють у цьому сегменті ринку те, що ми займаємося озелененням професійно. Це наша справа і вона нам подобається. Замовте ландшафтний дизайн у нас “Стаффаж”, Київ, і Ви отримаєте декілька оригінальних проектів, розроблених спеціально для вашої ділянки.

Запорукою успіху нашої компанії є сумлінне виконання робіт з ландшафтного дизайну в стислі терміни, а також повного взаєморозуміння з клієнтом і між співробітниками нашої компанії. Ми втілюємо ваші ідеї в життя, з повагою і розумінням ставимося до побажань клієнта і його фінансовим можливостям.

У нашій команді молоді, активні, креативні люди, здатні здійснити будь-яке ваше побажання, допомогти втілити мрію в реальність.

Замовте консультацію
по питанням
ландшафтного дизайну

Ми працюємо по розширеному робочому тижню
з Понеділка по Неділю з 9.00 до 20.00
без вихідних і свят!

Замовити зараз