Ландшафтне освітлення

Якщо ви мрієте про затишний куточок біля вашого дому у вигляді мощених доріжок, альпійських гірок, запашних трав та квітів, топіарних дерев та кущів, ще й можливо ставочка з кольоровими жителями, то ви точно готові насолоджуватись створеною красою не тільки вдень, а й у вечірній час. І саме тут на допомогу приходить ландшафтне освітлення. Воно вдихає в ваш сад особливу чарівність, а гра тіней додає незначну містичність усій території. Крім того – це просто практично, оскільки ви спокійно зможете переміщатись ділянкою в темну пору не зашкодивши ні собі, ні створеному ландшафту.

Найкраще спланувати ландшафтне освітлення ще на стадії проектування, оскільки його влаштування вимагає земляних робіт, однак якщо у вас вже облаштована територія – вихід знайдеться завжди.

Ландшафтне освітлення – не може існувати як окремий елемент, це однозначно являється продовженням творчої картини саду. Завдяки вдало встановленому і підібраному світлу можна підкреслити переваги та приховати недоліки на ділянці. Створюючи проект світлодизайну, необхідно виділити головні об’єкти та фонові елементи загальної картини

Замовте консультацію
з питань
ландшафтного освітлення

Ми працюємо по розширеному робочому тижню
з Понеділка по Неділю з 9.00 до 19.00
без вихідних і свят!

Замовити зараз