Авторський сад з душею для вас

  • Створимо неповторний сад, суто під ваші уподобання;
  • Від простих рішень до масштабних проектів, жодних шаблонів – все індивідуально;
  • Гарантуємо якість рослин, оскільки маємо свої розсадники та садовий центр;
  • Найкраще співвідношення ціни та якості.

Сьогодні, враховуючи шалений темп життя, постійні роз’їзди-переїзди, ділові зустрічі, душні офіси та бетонні джунглі кожна мить проведена на свіжому повітрі цінується на 100%. Якщо вам пощастило і у вас є прибудинкова територія – ви практично повністю щаслива людина!) Залишається її тільки привести до ладу, створивши затишний сад в якому можна було б заряджатись енергетикою та просто отримувати естетичне задоволення.

І тут на допомогу з радістю прийдемо ми – команда професіоналів і митців у сфері ландшафтного дизайну – компанія «Стаффаж».

Ми вкладемо весь свій досвід та душу у створенні ідеального та гармонійного простору, щоб сад, який ви в результаті отримаєте, відображав ваш внутрішній світ і вашу особистість.

“Стаффаж” – грамотний підхід до створення саду та почуття стилю

Як і в будь-якій організації простору, так і в організації авторського саду головною запорукою успіху – є проведення комплексних робіт, першочерговою з яких є складання проекту по озелененню та благоустрою вашої ділянки. Враховуються всі технічні моменти – мікроклімат, грунт, вітер вашої місцевості, наявну рослинність тощо ми підбираємо найоптимальніші матеріали і створюємо не тільки затишний, а ще й практичний куточок для всієї вашої родини.

Довірившись фахівцям компанії “Стаффаж” у створенні вашого саду, можна більше не мріяти, роздивляючись красиві картинки з сайтів, а насолоджуватися СВОЇМИ квітами, газонами, деревами та елементами декору. Наші знання і вміння допоможуть Вам зробити своє життя більш комфортним, зручним, гармонійним, створивши неповторний ландшафт вашого будинку.

Екологічний сад – новий тренд у світі ландшафтного дизайну

Замовте консультацію
по питанням
ландшафтного дизайну

Ми працюємо по розширеному робочому тижню
з Понеділка по Неділю з 9.00 до 20.00
без вихідних і свят!

Замовити зараз