Ландшафтний дизайн — саду, ділянки, чи подвір'я в Києві від «Стаффаж»

Всі ми любимо природу, а багато хто ще віддає перевагу мистецтву. Чи можна їх гармонійно з’єднати воєдино так, щоб не порушити природне багатство, а навпаки додати в нього творчості, підкреслити індивідуальність та наповнити особливою атмосферою? Звичайно! Це і є основною метою ландшафтного дизайну і нашим головним  завданням.

Компанія «Стаффаж» є однією з найкращих на ринку України у сфері ландшафтного дизайну, ми працюємо з 2009 року і за цей час здобули позитивний досвід, підібрали найкращі рішення, зупинились на найкращих матеріалах.

 Що ми пропонуємо

Ми пропонуємо повний спектр послуг в ландшафтному дизайні, а також довірившись нам поринути  у світ ексклюзивних дизайнерських рішень на вашій ділянці.

 • Ландшафтне проектування – швидко та наглядно виконуємо креативні проекти ландшафтного дизайну з врахуванням усіх побажань замовника
 • Облаштування рокаріїв, квітників, альпінаріїв, альпійських гірок, японскіх садів тощо
 • Влаштування газонів на вибір – натурального (посівного) чи рулонного
 • Облаштування автоматичного поливу території
 • Створення штучних водоспадів та водойм на будь-який смак та будь-якої складності
 • Влаштування освітлення на ділянці
 • Комплексний або вибірковий догляд за вашою ділянкою по закінченню робіт (обрізка дерев, догляд або реставрація газону, боротьба з шкідниками, внесення добрив тощо)

Чому ми

 • Гарантія якості, оскільки в нас наявні власне виробництво рослин і рулонного газону (свої розплідники, садовий центр), постійних якісних постачальників матеріалів і обладнання.
 • Команда професіоналів – наші співробітники – сертифіковані фахівці, які щиро люблять свою справу.
 • Повний спектр послуг з проектування, благоустрою та озеленення, з подальшим доглядом за садом
 • Ексклюзивність та неповторність вашого саду – дотримуємось індивідуального підходу
 • Доступна та прозора вартість – ніяких змін та доплат після складання кошторису та підписання договору. Ми незалежні від підрядних організація і все що ми робимо – ми робимо самі, і тому ціни є реальними. Свої рослини, своя вантажна техніка, навантажувачі та спеціальна техніка – дозволяє нам вирішувати великий комплекс робіт.

Ми зробимо для вас ексклюзивний проект. Етапи та особливості

Сучасні ландшафтні проекти дають можливість по максимуму використовувати переваги ділянки під благоустрій з урахуванням побажань замовника. Сьогодні професійний ландшафтний дизайн – це не тільки озеленення, це комплексний проект, що включає в себе аналіз території, стильові напрацювання згідно архітектурного рішення (ідеальний варіант проекту – злагоджена робота архітектора та ландшафтного дизайнера на проектній стадії), клімату і рельєфу, а також генеральний і дендрологічний план.

Ландшафтний дизайн садової ділянки виглядає особливо гармонійно, якщо відповідає стильовому звучанню будинку та внутрішнього інтер’єру. Прекрасно, якщо розкривши двері в сад, ви побачите продовження класичного французького бароко або затишного італійського кантрі. А можливо, це буде сучасний Hi-teck?! У будь-якому випадку проектування ландшафтного дизайну краще починати вже на етапі будівництва будинку, у взаємодії з архітектором. Це допоможе витримати єдиний стиль, врахувати технічні моменти оснащення саду, уникнути помилок і додаткових витрат. Найбільш вдалим варіантом буде правильно і економічно організувати простір навколо будинку.

Передпроектні дослідження

Мікроклімат території

Грамотний ландшафтний дизайн ділянки визначається не тільки стилем будинку і уподобаннями господарів, важливою складовою є кліматичні умови. Важко собі уявити благоустрій в спекотних південних традиціях, оскільки підтримання теплолюбних рослин вимагатиме багато зусиль. Натомість завжди органічно виглядатиме сад в стриманому англійському стилі. Ландшафтний дизайн саду в Київській області має ряд характерних для цієї місцевості особливостей, які слід обов’язково враховувати.

Фітосанітарна оцінка

Попереднім етапом робіт з обладнання ділянки є фітосанітарна оцінка з метою визначити стану вже наявних рослин і можливість їх використання в дизайні. Велика вдача для фахівця, якщо вдається включити в загальну картину саду навколишній ліс, ставок, схил або хоча б окреме гарне дерево. Це візуально розширює його межі, додає простору і повітря.

Проектування

Далі настає етап проектування з урахуванням геофізичних особливостей ділянки – рівня грунтових вод, природних змін рельєфу, присутності джерел води і т.д. Це не просто план посадка рослин, важливою складовою проекту є архітектурні споруди – альтанки, підпірні стінки тощо. Фахівець повинен врахувати потреби сім’ї в місцях відпочинку, передбачити майданчики для дитячих ігор, місця розміщення домашніх тварин.

Підготовчі роботи

Садово-ландшафтний дизайн під ключ починається з тих робіт, які вимагають переміщення грунту – вертикального планування ділянки, закладки дренажних систем, будівництва водойми. Гарний ставок або струмок здатний стати акцентним об’єктом на вашій ділянці, що привертає увагу цвітінням німфей або просто дзеркальною гладдю води. Потім настає черга укладання дорожньо-стежкової мережі та встановлення малих архітектурних форм.

Озеленення ділянки

Найбільш творчий етап роботи настає в момент посадки рослин. Саме на цьому етапі починається робота зі створення саду.

Максимально природно виглядають структурно і живописно вибудувані композиції. Ландшафтник виступає тут в ролі не тільки ботаніка, але й художника, і трохи скульптора, так як працює з кольором і формою. Однак, його завдання набагато складніше – він має справу з живим матеріалом, динамічним, змінним рік від року і в залежності від сезону.

Скелет саду становлять деревні рослини, своїми кронами задають архітектурні обриси саду: алеї або гайки для великих ділянок, деревно-чагарникові групи – для малих. Живі огорожі і ліани обмежують його функціональні зони. Відкриті простори заповнює газон, квітники додають барв і підкреслюють лінії. Трохи утилітарності додасть декоративний город, який може виглядати не менш цікаво, ніж клумба. Ароматичні рослини внесуть нотку романтичності в найінтимніші куточки саду і залучать безліч корисних комах.

Внесення приємних дрібничок

Завершальною рисою в оформленні території є декорування. Природні камені, садові прикраси, елементи кування або мозаїки, дерев’яна або кам’яна скульптура, вазони з рослинами і навіть текстиль, як і в інтер’єрі, здатні підкреслити стиль, додати характер або національний колорит. Постарені поверхні, патина, мохи на каменях підсилюють відчуття віку саду.

Тож для ідеального та гармонійного саду потрібно врахувати багато факторів, прикласти не мало зусиль і підібрати грамотний підхід. Довіртесь нашим спеціалістам і ми допоможемо створити сад вашої мрії – чудовий та функціональний, оперативно, якісно та з реальною гарантією.

Замовте консультацію
по питанням
ландшафтного дизайну

Ми працюємо по розширеному робочому тижню
з Понеділка по Неділю з 9.00 до 20.00
без вихідних і свят!

Замовити зараз