Влаштування газону на вашій ділянці

Газон – це зелений килим вашого саду. Доглянутий зелений газон визначає характер атмосфери в саду, заспокоює, врівноважує буйство літніх фарб, підсилює найтонші відтінки забарвлення листя, квітів і пагонів, сприятливо впливає на ваш настрій, а прогулянки босоніж по зворушеній ранковою росою траві дають потужний заряд бадьорості на цілий день. Влітку він об’єднує різнорідні елементи ландшафту – квітковий і чагарниковий бордюриклумбиальпійську гірку. Пізньої осені і ранньою весною зелень трави прикрашає і оживляє ще або вже порожній сад. Це і особливий мікроклімат, адже дернина затримує вологу, пил, покращує структуру грунту. Крім того, газони самі по собі дивно привабливі, вони чудово вписуються в ландшафтний дизайн і доповнюють його.

укладка газону

Для влаштування газону у вашому саду є два основних способи – газон можна засіяти насіннями, або укласти готовий рулонний газон. Вибирати між цими двома типами влаштування трав’яного покриття доводиться тільки один раз за весь час існування саду. Ще важливо визначити, який тип вам потрібен, адже газони можуть бути декоративні та спеціального призначення.

Посівний газон

посівний газон

На перший погляд, що може бути простіше, ніж посіяти газон. Насправді, закладка газону відбувається на багато років, тому дуже важливо правильно підготувати ґрунт і грамотно провести догляд за молодим газоном в перший рік, особливо навесні і восени. Всі найменші помилки призведуть до щорічних лисин, нерівномірного росту трав, засиллю бур’янів і мохів.

Рулонний газон

газон в рулонах

Рулонний газон – це найшвидший спосіб влаштування трав’яного покриву в саду з трав, вирощених на спеціальних полях і зрізаних у вигляді полотнищ. Рулонний газон виникає на ділянці дуже швидко – як за помахом чарівної палички, швидкість їх створення дійсно унікальна! Вже через пару днів ви зможете зробити по новому газону легку прогулянку, а через тиждень – навіть розім’ятися в товариському матчі з волейболу.

Рулонний газон, звичайно ж, дорожче, посівного. Але ці витрати окупаються не тільки швидкістю одержання кінцевого результату, але і більш простим і менш трудомістким доглядом. Значно скорочується кількість поливів, на ньому не з’являються бур’яни, адже при регулярному скошуванні вони просто не виживають. Рулонний газон просто незамінний при озелененні відкосів і затінених місць, так як добитися рівномірних сходів трави на таких ділянках дуже важко.

Фахівці компанії “Стаффаж” допоможуть вам визначитися з рішенням “який вибрати газон” і реалізують задумане – будь то укладка рулонного газону або ж закладка посівного.

Замовте консультацію
по питанням
газону на Вашій ділянці

Ми працюємо по розширеному робочому тижні
з Понеділка по Неділю з 9.00 до 19.00
без вихідних і свят!

Замовити зараз