Обслуговування та догляд

Забезпечити повноцінний і правильний догляд за садом, навіть на невеликій ділянці, можливо лише присвятивши йому весь свій вільний час. Навіть при професійному проектуванні та озелененні потрібен регулярний догляд за деревами і чагарниками, газоном і квітниками.

Для успішного розвитку і росту рослин та полегшення процесу догляду за садом, необхідно заздалегідь передбачити систему поливудренажу та відведення зливових вод. Таким чином, ви забезпечите необхідний рівень вологи в грунті, при цьому, не допускаючи пересихання або перезволоження грунту. Влаштування автоматичного поливу є найважливішим заходом з догляду за рослинами. При ручному поливі неможливо досягти необхідної частоти та інтенсивності подачі води для забезпечення вологою всієї кореневої системи рослин, особливо дерев і чагарників. Тим більше, що крім прикореневого поливу, багато рослин, приміром, хвойні, потребують дощування (полив надземної частини рослин). Як тільки закінчується процес озеленення території, слід починати комплексний догляд за ділянкою.

Комплекс заходів по догляду за ділянкою може включати:

Стрижка газону в Києві та Київській області

Для повноцінного догляду за деревами та чагарниками необхідно розпушування пристовбурного кола, регулярний полив, побілка стовбурів плодових дерев, обрізка, внесення добрив, обробка проти різних шкідників і збудників хвороб, укриття на зиму теплолюбних рослин. Кращий час для обрізки кущів і дерев – рання весна. Крім того, обрізку дерев можна здійснювати і восени, після зупинки росту гілок.

Багато часу потрібно приділяти газону, будь то рулонний або ж посівний. Якщо ви хочете, що б ваш газон радував смарагдовою зеленню, м’якістю і густотою, його необхідно, як мінімум, регулярно стригти, поливати, підгодовувати добривами і боротися з бур’янами та шкідниками. А якщо у вашому саду спроектована водойма, то обслуговування ділянки стає ще більш трудомістким. Крім очищення водойми внаслідок постійного природного забруднення води, вам знадобиться регулярно доливати воду по мірі її випаровування в жарку пору року, восени боротися з «цвітінням води».

Обслуговування ділянки з водойма

Але якщо ви довірите догляд за своїм садом професіоналам, то зможете бути впевненими в тому, що будуть враховані всі нюанси вашої ділянки, особливості висаджених рослин, а боротьба з шкідниками і хворобами буде більш ефективною завдяки знанню нашими фахівцями біологічних особливостей шкідників, циклів розвитку збудників хвороб рослин і застосування відповідних ефективних засобів захисту рослин.

Компанія “СТАФФАЖ” пропонує для своїх замовників укладання договору на комплексне обслуговування ділянки з попередніми складанням плану-графіка необхідних робіт. Відповідно до персональної програми обслуговування і погодженого графіка робіт з догляду за садом наші фахівці зроблять ваш сад красивим і здоровим.