Напевно, кожен садівник стикався з такими проблемами, як ураження рослин шкідниками і хворобами. Явище це більш ніж неприємне, так як, окрім того, що хвороба або паразити можуть в буквальному сенсі слова, не тільки спотворити рослину, але і привести до загибелі всього саду в цілому. Крім того, багато з личинок шкідників здатні вельми тривалий час зберігатися в ґрунті в стані сплячки, і активізуватися при сприятливих умовах, що не дозволить відновитися саду в найближчі кілька років. Отже, з шкідниками і хворобами рослин потрібно боротися.

захист від шкідників

Фахівцями давно доведено, що куди ефективніше профілактика, ніж лікування рослин. Однак, якщо момент вже упущений, профілактичні дії будуть неефективними, а отже вам доведеться або активно відстоювати свій сад, або змиритися. Найкраще вибрати перше, а компанія “Стаффаж” вам в цьому допоможе.

Заходи щодо захисту рослин від хвороб і шкідників

Всі заходи щодо захисту рослин від хвороб і шкідників можна розділити на наступні типи:

Біологічний захист

Здійснюється залучення корисних комах, птахів, тварин, які, поїдаючи шкідників, здійснюють боротьбу з ними. На превеликий жаль, такий варіант не завжди доступний, хоча і досить ефективний в деяких випадках.

Механічний захист

Досить трудомістка робота, що здійснюється вручну. Виявляються і збираються для подальшого знищення кладки яєць шкідників, скупчення шкідливих комах і сліди їх життєдіяльності.

Агротехнічний захист

Наші фахівці обстежать рослини, зроблять правильну обрізку сухих, ослаблених і хворих гілок дерев і чагарників, звідки, як правило, і починаються проблеми. Здійснять заходи з лікування пошкоджених місць, обробці грунту.

Хімічний захист

Даний тип захисту рослин є найбільш ефективним в наш час. Шкідників знищують, або запобігають їх появу обробкою рослин спеціальними препаратами. Однак і тут є свої тонкощі. Препарати необхідно розпорошувати в певний час, коли шкідники найбільше схильні до нього і ще не встигли заразити всю територію. Крім того, у паразитів з року в рік виробляється імунітет до препаратів і доводиться з кожним разом застосовувати все більш сильнодіючі складники.

Фахівці компанії  “Стаффаж” грамотно підберуть потрібні препарати і здійснять обробку з максимальною ефективністю!

Хочеться відзначити, що любителю не завжди вдається вчасно визначити ступінь ураження, або взагалі виявити наявність зараження у рослини. Крім того, правильно призначити лікування ще складніше. Саме з цієї причини краще всього звертатися за допомогою до фахівців, які зможуть забезпечити правильний догляд за вашим садом, а при своєчасному зверненні зуміють зовсім не допустити розвитку хвороб або розмноження небезпечних шкідників