Рослини є живими організмами. І як будь-які живі організми, рослини так само потребують поживних речовинах, які необхідні їм для розвитку, зростання, і здатності пережити сувору зиму.

В диких умовах рослини отримують поживні речовини прямо з грунту, які утворюються там після перегнивання листя і мертвих рослин. Декоративним же рослинам цих речовин не вистачає. Ми постійно прибираємо на своїй території, згрібаючи сухе листя і траву, перекопуємо ґрунт, обрізаємо гілки дерев і все це вивозимо з ділянки геть. А адже саме це, в нашому розумінні сміття, і створює родючий шар в природних умовах зростання. Наші ж дії поступово призводять до зниження корисних елементів в ґрунті, а значить, потрібні якісні добрива.

внесення добрив, удобрення рослин

Внесення добрив в ґрунт є одним з основних моментів садівництва. На сьогоднішній момент існує маса видів добрива, як органічних, так і мінеральних. Всі вони по своєму хороші, але в кожному конкретному випадку важливо враховувати всі правила та інструкції. Фахівці компанії “Стаффаж” не тільки проконсультують вас щодо того, як, коли і які потрібно вносити добрива, але і з радістю здійснять весь комплекс необхідних робіт.

Різні добрива вносяться в грунт в різний період часу і для абсолютно різних цілей, а значить, тут потрібен професійний підхід до кожної ділянки окремо, в залежності від типу ґрунту, видів рослин. Замовивши послуги з удобрення рослин вашого саду в компанії “Стаффаж”, ви можете бути впевнені, що всі роботи виконуватися грамотно.

Внесення добрив навесні

Внесення добрив навесні направлено на зміцнення рослини після важкого періоду. Така підгодівля допомагає рослині швидше “прокинутися” від зимової сплячки, знову почати розвиватися, почати накопичувати корисні елементи.

Внесення добрив восени

Внесення добрив восени – це, як правило, фосфорно-калійні добрива, направлено на те, щоб пригальмувати процеси в рослинах ще до настання холодів, і дозволити живильним елементам витрачатися в меншій мірі. Удобрені восени рослини не відчувають дефіциту в харчуванні взимку. Вони набагато легше переносять морози, а ймовірність вимерзання кореня, що призводить до загибелі, набагато менша. Як можна зрозуміти, добрива вносяться навесні і восени абсолютно різні за складом.

Хочеться відзначити, що одне і те ж добриво може не підійти різним рослинам. Як, наприклад, добриво для декоративних дерев і чагарників може сильно відрізнятися від добрива для газону, не тільки по складу суміші, а й за технологією внесення. Неправильно підібране добриво, а так само неправильно підібрана доза можуть привести до плачевних результатів. Ваші рослини просто загинуть, або ви зможете спостерігати вельми незвичайний процес, як наприклад різке зростання чагарнику, а в підсумку і швидку його загибель.

Якщо своїми силами у вас не виходить правильно доглядати за власним садом, і якщо вам ніколи возитися з добривами, намагаючись розібратися в складах і пропорціях, то найкраще довіритися фахівцям компанії “Стаффаж”.

На сьогоднішній момент послуги з догляду за садовими ділянками вельми доступні, а роботи по внесенню добрив фахівцями коштують вельми недорого. В кінцевому ж результаті, ви отримуєте гарантії того, що зелені насадження вашої ділянки не загинуть навесні від нестачі поживних речовин, а сама ваш ділянка не перетвориться на безплідну пустелю.