Рулонний газон в Києві від виробника

Ви можете купити рулонний газон, а також отримати вичерпну консультацію з усіх питань, зателефонувавши за номером: (067) 444-65-30. Ціна рулонного газону стартує від 63 грн / м.кв. і залежить від віку і використовуваних трав. Також, просимо звернути увагу, що мінімальна кількість газону доступного для замовлення становить 32 м.кв. (Один піддон).

На сьогоднішній день газон, став необхідним і невід’ємним елементом будь-якого ландшафту. Влаштувати газон у себе на ділянці можливо у два способи. Використовуючи готові травосуміші з насінням різних сортів трав, ви можете засіяти місце, відведене під газон. Потім протягом якогось часу, як правило тривалого, прийдеться доглядати за зійшовшими паростками трави, регулярно поливати, стригти, удобрювати і прополювати бур’яни. Тоді можливо через рік або навіть два на ділянці і з’явиться гарний і доглянутий газон. Але, бути може, краще буде побачити зелену галявину біля будинку вже завтра? У такому випадку, ми готові запропонувати до вашої уваги рулонний газон! Втім, слово «рулонний» характеризує тільки спосіб транспортування дернини (дерн, дернина, дерновина – верхній шар грунту, пронизаний живими коренями переважно злакових рослин), яку скручують у рулони, а на місці розгортають. Таким чином рулонний газон – це зрізана дернина, сформована з коренів газонних трав, які вирощувалися на спеціальному полі не менше двох років з належним доглядом.

купити рулонний газон

Переваги рулонного газону

 • миттєве озеленення території відразу після будівельних робіт;
 • густий рівномірний травостій з насиченим зеленим кольором безпосередньо після його укладання;
 • по укладеному газоні можна спокійно ходити вже через два тижні;
 • роботи з укладки газону проводяться з весни до глибокої осені;
 • такий газон немає необхідності полоти, через здорову і густу дернину, що перешкоджає росту бур’янів;
 • можливість використання на ділянках зі складним рельєфом, на схилах і берегах водойм;
 • знижена вимогливість до поливу в порівнянні з посівним газоном;
 • захист грунту від вивітрювання і вимивання.

Як купити рулонний газон?

У компанії “Стаффаж” ви можете купити рулонний газон вартістю від 63 грн за 1м2 (для великих замовлень існують знижки). Ми здійснюємо продаж рулонного газону, що вирощується не менше 15 місяців за спеціальною голландською технологією, яка відповідає стандартам провідних світових виробників. Використання новітньої сучасної техніки і тільки високоякісного насіння дозволяє отримати газон найвищої якості. У його склад входять наступні злакові трави: Тонконіг лучний – 50%, Вівсяниця червона – 35%, Райграс багаторічний – 15%. Рулон шириною 40 см, довжиною 2 метри і товщиною дернини 2,5 см має вагу близько 30 кг. Транспортується рулонний газон, покладеним на палети.

Продаж рулонного газону в Києві та Київській області

Укладка рулонного газону

Газон згорнутий в рулони не можна зберігати тривалий час, тому укладка рулонного газону повинна виконуватися в день його доставки. Якщо ж за якимись причинами весь газон не був укладений, рулони необхідно розгорнути і довкладати на наступний день. Ціна на укладку рулонного газону, в залежності від складності рельєфу, від 45 грн за 1м2.

Для того, щоб газон добре прижився, необхідно підготувати певним чином грунтову підстилку. Після дослідження грунту наші фахівці підкажуть вам про можливість використання існуючого грунту або необхідності його міняти.

Потім проводяться такі підготовчі роботи:

 • очистити територію від бур’янів і будівельного сміття;
 • розпушити і вирівняти грунт;
 • ущільнити поверхню грунту.

Після укладки рулонного газону, його потрібно закоткувати газонним катком для щільного зіткнення з поверхнею і добре полити так, щоб під газоном на 2-3 см просочився грунт.

Далі протягом перших двох тижнів слід проводити полив двічі в день.

Найчастіші запитання по рулонному газону

Коли можна стелити рулонний газон?

Газон в рулонах можна укладати з квітня по грудень (мінімальна температура від +5 до + 10С⁰).

Як скоро можна бігати по рулонному газону?

Бігати по рулонному газоні можна через 7 днів після укладання.

Чим відрізняється спортивний газон від універсального?

Спортивний газон відрізняється від універсального підвищеною зносостійкістю.

Скільки метрів газону в 1 тонні?

Одна тона рулонного газону - це 32 м.кв.

Як часто потрібно косити газон?

Газон потрібно косити кожні 5-7 днів без прив'язки до швидкості росту.

Який грунт можна використовувати для влаштування газону?

Для влаштування газону потрібно використовувати чорнозем з піском. Легкі грунти, торф використовувати не можна за рахунок кислотності, від якої газон хворіє.

Чим удобрювати газон?

Газон потрібно підгодовувати комплексними добривами Осмокот (США) або біо добривами Dcim (Бельгія).