Полив малої кількості рослин на невеликих територіях часто не є занадто клопіткою справою. Зовсім інша картина вимальовується, якщо необхідно щодня поливати великий сад, тягнучи за собою шланг. А якщо ще й потрібно врахувати тип грунту, пору року, а також потребу самих рослин в інтенсивності та тривалості зволоження? Так може вже й не залишитися сил, для отримання задоволення від самого саду. Якщо у вас немає часу, сил або бажання вручну поливати вашу ділянку – час замислитися про автоматизацію процесу і влаштувати собі автоматичний полив. Тільки при регулярному, рівномірному і грамотно спроектованому поливі ваш сад зможе радувати вас пишною зеленню і яскравими фарбами всі теплі дні в році.

Автоматичний полив – це не данина моді, а зручний спосіб догляду за рослинністю, що забезпечує якісний і правильний полив дерев, чагарників, газону та інших рослин на дачі або присадибній ділянці. Такої ефективності неможливо домогтися звичайним способом. Один раз встановлена і налаштована система працює автономно, без необхідності втручання людини.

автоматичний полив

Управління поливом здійснюється контролером. У вас буде можливість встановлювати необхідну витрату води, тривалість і час початку поливу. Для різних секторів вашої ділянки буде можливість запрограмувати різні режими поливу. Слід також відзначити ще одну важливу деталь – наявність метеодатчиків, що реагують на погодні зміни. Так, в дощові дні полив запускатися не буде. Перебуваючи на роботі, у відпустці або ж у своїй міській квартирі, вам не потрібно буде турбуватися про те, що полив буде працювати без потреби. Втім, вам взагалі можна буде ні про що не турбуватися. Крім економії свого часу, ви мінімізуєте витрати електроенергії і водних ресурсів.

Зовні ландшафтний дизайн саду від автополиву не постраждає, оскільки поливальні голівки знаходяться під землею і лише безпосередньо під час процесу поливу піднімаються на поверхню. В землі на глибині 30-35 см знаходяться також і труби та електропроводка. Різноманітність поливальних головок дозволяє підібрати необхідні в залежності від призначення для кожної конкретної мети. Розбризкувачі віялового типу відмінно підійдуть для поливу клумб, а для газонів і спортивних майданчиків знадобляться потужні роторні та імпульсні головки. У тому випадку, якщо рослини потребують краплинний полив, в системі автополиву будуть використовуватися крапельниці. Такий полив буде корисний для сільськогосподарських культур (виноград, полуниця, огірки і т.п.) в вегетативний період. Для тих, хто збирається вирощувати на своїй ділянці овочі, які вимагають постійно зволоженою грунту, краплинний полив просто необхідний.

Справжньою прикрасою вашої заміської ділянки може стати газон, що милує око соковитим смарагдовим кольором, і клумби з яскравими і барвистими квітами. Автополив є найважливішою вимогою для здорового і сильного газону. І вже після цього йдуть такі заходи догляду, як регулярна стрижка, аерація і внесення добрив. Правильну настройку системи поливу для газону зможе зробити фахівець, а також дати всі необхідні роз’яснення та рекомендації.

Самостійно спроектувати і встановити систему автоматичного поливу – завдання не тільки складне, але й марне. Людина, що некомпетентна в даному питанні просто не в змозі детально прорахувати всі складові і передбачити всі нюанси. Тому краще поберегти свій час і нерви і надати виконання цієї роботи професіоналам. До того ж ви можете прямо зараз замовити розрахунок і установку системи поливу, зв’язавшись з фахівцем компанії “Стаффаж” будь-яким зручним для вас способом, зазначеним у нас на сайті.

Замовте консультацію
з питань
автоматичного поливу

Виникли питання?

Для цього є ми!

Звертайтеся прямо зараз і отримаєте відповіді на всі питання!

Наші фахівці допоможуть і проконсультують.

Замовити зараз