Купити дорослі квітучі гортензії в контейнерах - єдино правильне рішення для Вашого саду

Гортензія – це справжня східна красуня. Ніжна, горда, таємнича… Рослина, згадуючи яку, думками переносишся в мальовничий літній пейзаж. Цей декоративний чагарник, що цвіте з початку літа до пізньої осені, заслуговує особливого місця в саду кожного любителя квітів. Непретензійна гортензія легко адаптувалася до різних умов і поширилася по всьому світу. Вона надзвичайно привабливо виглядає в ландшафтному дизайні, прикрашаючи сади, парки, алеї та клумби. В свою чергу, кімнатна гортензія гармонійно доповнює внутрішнє оздоблення будинків і квартир. 

Гортензія дивує багатством різноманітних форм і кольоровою гамою. Загалом рід Гортензія (Нydrangea) налічує понад 70 видів і ще більше сортів. Найпопулярніші серед них Ви можете купити в садових центрах “Стаффаж”. В продажі виключно гортензії з добре розвиненою кореневою системою в контейнерах від 3 до 15 літрів (С3 – С15), тому висаджувати їх можна в будь-який період року, окрім морозів.

Гортензія волотиста «Канделайт»

Гортензія волотиста «Канделайт®»

Висота до 1.2 м, ширина до 1.5-2 м. Квітне рясно, з липня до жовтня. Квіти спочатку кремово-білі, потім рожевіють, особливо в нижній частині суцвіття.

Ціна (С3): 425 Грн

Гортензія волотиста «Дантель де Горрон»

Гортензія волотиста «Дантель де Горрон®»

Висота до 2.0-2.5 м, ширина до 1.5-2 м. Квітне рясно, в кінці червня-вересень. Квіти спочатку білі, з зеленоватим відтінком, потім стають білі до самого закінчення цвітіння.

Ціна (С3): 425 Грн

Гортензия волотиста «Даймонд Руж»

Гортензія волотиста «Даймонд Руж®»

Висота до 1.5 м, ширина до 1.2-1.5 м. Квітне в кінці червня-вересеня. Квітне білим кольором, рожевіють протягом 2-х тижнів, і до вересня стають насичено червоними.

Ціна (С3): 425 Грн

Гортензія Діамантіно в контейнері

Гортензія волотиста «Діамантіно®»

Висота до 1-1.2 м, ширина до 1.2-1.5 м. Квітне в середині червня-вересень. На початку цвітіння має жовто-зелену окраску, потім стає чисто білим, в кінці цвітіння стає світло-рожевим.

Ціна (С3): 425 Грн

Гортензія волотиста «Фрайз мельба»

Гортензія волотиста «Фрайз мельба®»

Висота до1.8-2.0 м, ширина до 1.5-2.0 м. Квітне в червні і до морозів. При распусканні квіти мають колір лайма потім стають білі, пізніше рожевіють і на кінець цвітіння набирає червоний відтінок.

Ціна (С3): 425 Грн

Гортензія волотиста «Грандіфлора»

Гортензія волотиста «Грандіфлора®»

Висота до 2.5-3.0 м, ширина до 2.5-3.0 м. Квітне червень-вересень. Квіти змінюють свій окрас від сливово-білого до сніжно-білого. В кінці літа рожевіють.

Ціна (С3): 425 Грн

Гортензия волотиста «Лаймлайт»

Гортензія волотиста «Лаймлайт®»

Висота до 2.0 м, ширина до 2.0 м. Квітне червень-вересень. Квіти змінюють свій окрас від білого з лимонним відтінком до рожевого восени.

Ціна (С3): 425 Грн

Гортензия волотиста «Літл Лайм»

Гортензия волотиста «Літл Лайм®»

Висота до 0.9-1.2 м, ширина до 1.5 м. Квітне червень-вересень. Квіти змінюють свій окрас від світло зеленого до світло-рожевого. А в осени квіти можуть стати бордовими.

Ціна (С3): 425 Грн

Гортензия волотиста «Меджикал Кендл»

Гортензія волотиста «Меджикал Кендл®»

Висота до 1.5-2.0 м, ширина до 1.5-2.0 м. Квітне липень-жовтень. Квіти спочатку біло-кремові. а восени зелено-рожеві.

Ціна (С3): 425 Грн

Гортензія волотиста «Меджикал Мунлайт»

Гортензія волотиста «Меджикал Мунлайт®»

Висота до 2.0 м, ширина до 1.5 м. Квітне з середини червня до кінця вересня. Квіти спочатку лимонно-зелені, потім стають ніжно рожеві, а восени набирають малиновій окрас.

Ціна (С10): 839 Грн

Гортензія волотиста «Меджикал Свит Саммер®»

Гортензія волотиста «Меджикал Свит Саммер®»

Висота до 1.2-1.5 м, ширина до 1.5 м. Квітне з середини червня до кінця вересня. Квіти спочатку зеленоваті, потім біло-кремові, а восени набирають світло-рожевий окрас.

Ціна (С3): 425 Грн

 

Найбільш популярні види гортензій

Видове різноманіття гортензій збуджує уяву та дивує різноманіттям. Найбільш популярними видами, що зростають в нашій кліматичній зоні є: 

  • Гортензія волотиста – зацвітає щороку без жодних зусиль. Має деревоподібні пагони, крупні рясні суцвіття та неймовірну кольорову гаму, яка змінюється протягом сезону.  Найменш примхлива до грунтів та догляду, найбільш морозостійка.
  • Гортензія деревовидна – має тонкі зелені пагони та великі білі суцвіття у вигляді “шапки”. Швидко росте, має великий приріст, тому потребує формуючої стрижки, щоб кущ не втрачав кулеподібної форми та рясного цвітіння.
  • Гортензія садова (великолиста) –  найпоширеніший вид, однак і найбільш вибагливий. Має великі кулясті суцвіття різноманітного кольору – рожеві, сині, голубі, малинові, фіолетові та інші. Суцвіття формуються як на минулорічних пагонах, так і на нових. Вид, який потребує постійного поливу, укриття на зиму, обрізки та кислий або слабо кислий грунт
  • Гортензія черешкова – в’юнка цвітуча ліана, що дарує крупні кремово-білі квіти. Найбільш незвичайна гортензія, що може, за допомогою повітряних коренів підніматись на висоту до 25м. При правильній та регулярній обрізці можна сформувати густий килим, який повністю закриє стіну і створить живопліт. 

Які б Ви гортензії не обрали – вони неодмінно стануть улюбленицями у Вашому саду та будуть радувати своєю невимушеністю і оригінальністю впродовж усього сезону вегетації.

Головні переваги гортензії в контейнерах, придбаних в садовому центрі “Стаффаж”

Рясне цвітіння в перший рік

Вік гортензії від 3 років, що забезпечує рясне цвітіння в рік посадки. Період цвітіння з початку літа до пізньої осені. Виняткової краси пишні суцвіття різноманітної кольорової гами за сезон – від білого, до фісташки, рожевого, синього та фіолетового

Добре приживається

Ми продаємо виключно рослини з розвиненою кореневою системою.  Завдяки цьому їх можна висаджувати у відкритий грунт з весни до пізньої осені. Крім того такі гортензії чудово підходять для вирощування в домашніх умовах в горщиках на підвіконні чи балконі

Непримхливість в догляді

Головною вимогою для гортензії є достатня вологість і регулярний полив, особливо під час цвітіння. Морозостійка. Любить світло. Більшість видів не вибагливі до грунту, однак є і такі, що віддають перевагу кислим грунтам. 

Неймовірна палітра кольорів

Сорти гортензії волотистої можуть набувати до трьох кольорів за сезон від білого, лимонного до насиченого кольору червоного вина, а гортензія великолиста – справжній калейдоскоп фарб – сині, фіолетові, голубі, рожеві та червоні

 

Гортензії чекають вас в садовому центрі “Стаффаж”, Київ

Замовляй свою гортензію
напишіть нам по питанню
придбання гортензії

Ми працюємо по розширеному робочому тижню
з Понеділка по Неділю з 9.00 до 18.00
без вихідних і свят!

Замовити гортензію