Опубліковано

Як забезпечити пишне суцвіття у любителів кислих грунтів

квіти магнолії, родедендрон

Ландшафтний дизайн своєрідна таблетка для спокою та умиротворення, він заповнює внутрішню нестачу прекрасного та дарує відчуття цілісної гармонії. Коли в саду буяють цвітом кущі та дерева, стеляться мов різнобарвним килимом найрізноманітніші квіти, а після цвітіння ще й з’являються плоди – душа радіє, буденність стирається.

Магнолія, азалія, рододендрон, синя та рожева гортензії, лохина, журавлина – завжди ефектно впишуться в ландшафтний дизайн Вашого саду. Частина з них в весняно-літній період прикрашають  сад неймовірними ароматними квітами, а частина – одаровують смачними та корисними плодами.

А що ще спільного між ними?! А те, що кожна з перелічених рослин любителі кислих грунтів. І щоб забезпечити пишні суцвіття і багатий врожай наступного року, потрібно про це подбати вже сьогодні!

Саме серпень чудовий час, щоб трохи підкислити грунти для закладки квіткових бруньок та кращої зав’язі плодів для подальшого плодоношення.

Ось простий, але дуже дієвий рецепт:
На 10 л води розвести 10 ст.л. оцту плюс 1 ст.л мідного купоросу і вуаля!) Або ж ви можете внести профдобриво Agrecol для кислих рослин, скориставшись інструкцією.

Дбайте про Ваші рослини і вони з щедрістю віддячать Вам!

Крім створення авторських садів – надаємо послуги по догляду за Вашим садом, тому якщо є необхідність – звертайтесь 😉

Тел.: (097) 998-66-88